Karrier, állás

Állás - közönségkapcsolati munkatárs

​A Magyar Rádió Művészeti Együttesei Nonprofit Kft. határozatlan idejű munkavégzéssel közönségkapcsolati munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

• a Magyar Rádió Művészeti Együttesek által megrendezett koncertek, jegyeinek értékesítése, teljes körű pénzügyi bonyolítása

• az ehhez tartozó statisztikák vezetése

• kapcsolattartás a közönséggel, lehetséges új  célközönség elérése, csoportok szervezése

• kapcsolattartás a jegyértékesítőkkel, klienseik kezelése

• hírlevelek készítése

• jegyértékesítői programok teljes körű használata

A pozícióhoz tartozó elvárások:

• Középfokú szakirányú végzettség,

• Értékesítésben szerzett tapasztalat,

• Jó kommunikációs készség, vevőorientált hozzáállás,

• Megbízhatóság,

• Csapatszellem,

• Hatékony munkaszervezés és önálló munkavégzés,

• Rugalmas munkaidő beosztás vállalása,

• Angol nyelvtudás, legalább alapfokú szinten magabiztosan használata a mindennapokban.

Előnyt jelent:

• Művészeti  érdeklődés,

• Jegyértékesítési platformok ismerete,

• Kulturális intézménynél szerzett szakmai tapasztalat,

• A pozíció betöltésének kezdete: azonnal

• Munkavégzés helye: 1088 Budapest Bródy Sándor  utca 5-7

Jelentkezés: 2018. július 13-ig a hegi@mtva.hu e-mail címre.

A jelentkezők önéletrajzuk elküldésével kifejezetten hozzájárulnak az abban szereplő adatok – a kiválasztási folyamatban, annak lezárulásáig – történő kezeléséhez és az MTVA általi adatfeldolgozásához.