Karrier, állás

Állás - kottatáros

A Magyar Rádió Művészeti Együttesei Nonprofit Kft.

határozatlan idejű munkavégzéssel

kottatárost keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

• a Magyar Rádió Művészeti Együttesei produkcióihoz kapcsolódó kottatárosi feladatok,

• kották beszerzése és az ehhez kapcsolódó szerződések megkötése, számlák nyomonkövetése,

• koncertmesterrel, szólamvezetőkkel, karmesterrel való egyeztetés,

• kották eljuttatása a kisegítő művészeknek,

• gyakorló példányok készítése,

• használatban lévő és kiadott kottaállomány naprakész nyilvántartása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

• középfokú szakirányú végzettség,

• felhasználó szintű MS Office (irodai alkalmazások),

• jó kommunikációs készség szóban és írásban,

• megbízhatóság,

• csapatszellem,

• hatékony munkaszervezés és önálló munkavégzés,

• jó problémamegoldó készség,

• angol nyelvtudás, legalább alapfokú szinten

Előnyt jelent:

• művészeti  érdeklődés,

• kulturális intézménynél szerzett szakmai tapasztalat

A pozíció betöltésének kezdete: azonnal

Munkavégzés helye: 1088 Budapest, Bródy Sándor  utca 5-7

Jelentkezés: 2018. július 31-ig a hegi@mtva.hu e-mail címen.