Karrier, állás

Állás - marketing munkatárs

A Magyar Rádió Művészeti Együttesei Nonprofit Kft. határozatlan idejű munkavégzéssel

marketing- és kommunikációs munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

 Feladatok:

• Éves marketing terv készítése

• Marketing-kommunikációs feladatok teljes körű ellátása, online, broadcast és print felületeken egyaránt

• PR tevékenység, sajtómegjelenések koordinálása, monitorozása

• Arculattervezés

• Brand management (online és offline kampányok kidolgozása és lebonyolítása, piac folyamatos figyelemmel kísérése)

• Jegyértékesítés kommunikációs támogatása, kapcsolattartás egyes külsős partnerekkel

• Online marketing (facebook, web, és egyéb social media alkalmazások) koordinálása

• Offline marketing anyagok elkészítése

• Fotós és grafikai munkák szervezése, kapcsolattartás a kivitelezőkkel, a gyártási folyamat koordinálása

• Marketingeszközök tervezése, kivitelezése

• Kapcsolattartás újságírókkal, partnerekkel

• Hivatalos fotózások, forgatások, kiemelt események koordinálása, szervezése

• Kiadványok, hírlevelek szerkesztése

• Hirdetési megoldások felkutatása, kapcsolatok kialakítása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség,

• Angol nyelv kommunikáció szintű használata

• Min. 2-3 éves szakirányú tapasztalat,

• Magabiztos a munkaterülettel összefüggő softwerkezelés,

• Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt, vevőorientált gondolkodásmód,

• Pontos, precíz munkavégzés,

• Megbízhatóság,

• Rugalmasság,

• Kedves, barátságos, proaktív személyiség,

• Terhelhetőség,

• Kiemelkedő kreativitás és szervezőkészség,

• Csapatszellem,

• Hatékony munkaszervezés és önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

• Művészeti  érdeklődés,

• Kulturális intézménynél szerzett szakmai tapasztalat,

• A pozíció betöltésének kezdete: azonnal

Munkavégzés helye: 1088 Budapest, Bródy Sándor  utca 5-7.

Jelentkezés: 2018. november 9-ig a hegi@mtva.hu e-mail címre.

A jelentkezők önéletrajzuk elküldésével kifejezetten hozzájárulnak az abban szereplő adatok kezeléséhez és az MTVA, illetve a Magyar Rádió Művészeti Együttesei Nonprofit Kft. általi adatfeldolgozásához.